Chz Coin Geleceği ve Fiyat tahmini 2021

Ayrıntılı bilgilerden kastım ne önce onu anlatmak istiyorum. Chz Coin Geleceği 2021 için yorum yapabilmemiz için önce coin ne işe yarıyo onu öğrenmeliyiz. Ondan sonra fikir yürütebiliriz, bu işin grafikerleri ve içinde olanların yorumlarını da katarak makale yazmak istedim. Chz coin spor sektörünce aktif bir coindir ve atlamak istemiyorum Chz açılımı Chiliz’dir. Barcelona, Juventus, Galatasaray ve Psg gibi takımların coinini çıkartarak büyük bir iş başarmıştır. Başlangıçta ben ilk bu piyasaya giriş yaptığımda adeti 12 kuruş olan bu coin takımlarla anlaşma yaptığını duyurdukça fiyatı arttı. 12 krştan 25 krş a çıktığında daha artmaz diye düşünmüştüm. Sonra da 60 krş’a yükseldi ve daha sonra 1 liraya ve 7 liraya kadar o hafta arttı. Şuan başka takımlarla da anlaşan Chz Coin Fiyat tahmini 2021 için yeni giriş yaptığı sektörlerden ve hedeflerinden bahsedelim.

Chz Coin Fiyat Tahmini 2021

Chz coin fiyat tahmini 2021 yapmadan önce yukarıda ki kısa paragrafı okumanızı tavsiye ederim. O kısa paragrafta daha önce neye göre artış gösterdiğini anlattım. Şuan Chz Coin fiyat tahmini için yapılan anlaşmalara bakalım.

En yeni anlaşma Brooklyn ve Socios arasında ki ortaklıktır. Brooklyn Bir basketbol takımı olmasıyla birlikte new york takımlarından birisidir. Sadece futbol üzerine değil tüm spor faliyetlerinde etkin olmaya çalışan chz coinin çabaladığını burdan da anlayabiliriz. Chz Coin anlaşmaları bununla sınırlı kalmıyor.

Chz Coin Geleceği
Chz Coin geleceği 2021

Gelecekte listelenecek anlaşılmış takımları da sitesinde yayınlamaktadır. Alanyaspor bildiğimiz bir türk takımı bu takımla ortaklık kurup Alanyaspor’un coinini çıkartmıştır. Bunu şöyle düşünebiliriz ben Alanyaspor taraftarıyım ve takımıma destek olmak için Alanyaspor Coini alıyorum ama bunu alabilmem için önce chz almam gerekli chz aldıktan sonra erişebildiğim birşey Alanyaspor coini böyle bakıldığında Chz’nin gelişeceğini düşünmeden edemiyorum. Takım coinleri aldığımızda anladığım kadarıyla Chz coin’de güçleniyor emin olmadığım birşey olsa da fikrim o yöndedir.

Chz Coin Geleceği hakkında kararlar veren ceo'nun yazdığı yazı

Chz Coin Geleceği 2021 için yapılan büyük bir atılım.Burada eğlence sektörüne 60 milyon dolar yatırıldığı yazıyor. Yani Chz coin spor ile kalmayıp daha da gelişmeye yönelecektir. Güncel Chz Coin anlaşmalarına burdan ulaşabilirsin.

Fiyat tahmini yapan insanların bir arada bulunduğu platforma ulaşmak için tıkla.

Chiliz (Chz) Websitesine ulaşmak daha detaylı bilgi almak için https://www.chiliz.com/ girebilirsiniz.

Chz Coin Yorumlar

Chz Coin yorumlar yapabildiğim en iyi yorumu yukarıda yaptım. Üstelik ek olarak ekleyebilceğim şeylerden bahsedelim. Chz Coin arzı 8 milyar 888 bin adettir. Bunun anlamı piyasa da 8 milyar chz bulunmaktadır. Arz fiyata etki eden en önemli faktörlerdendir.

Örneğin : Bittorrent Coin Geleceği için çok yüksek rakamlar veremem. Çünkü arzı çok yüksek 990 milyar adet bulunmakta piyasada ve şuan güncel fiyatı 3 krş. Arz ne kadar az ise birim fiyatı o kadar fazla çıkabilmektedir. Şahsi fikrim bunlar not olarak geçelim.

NOT : Kesinlikle bahsettiğim hiç birşey yatırım tavsiyesi değildir. Bu bahsettiklerim kesinlikle doğrudur diye birşey söylemiyorum, burada bahsettiğim herşey benim kendi araştırdığıma dayanarak anladığım şeyler yanlış anlamışta olabilirim. Alınan hiç bir coinden https://www.craliyilmaz.com/ sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir